Реєстрація бази персональних даних

Перш за все, це:

Закон України «Про захист персональних даних»

ПОСТАНОВА від 25 травня 2011 р. N 616 «Про затвердження Положення про Державний реєстр баз персональних даних та порядок його ведення»

Наказ Мінюсту від 08.07.2011 N 1824/5 «Про затвердження форм заяв про реєстрацію бази персональних даних та про внесення змін до відомостей Державного реєстру баз персональних даних і порядку їх подання»

Наказ Мінюсту від 08.07.2011 N 1823/5  «Про затвердження зразка свідоцтва про державну реєстрацію бази персональних даних»

Відповідно до ст. 2 Закону, база персональних даних — іменована сукупність упорядкованих персональних даних в електронній формі та/або у формі картотек персональних даних. Володілець бази персональних даних — фізична або юридична особа, якій законом або за згодою суб’єкта персональних даних надано право на обробку цих даних, яка затверджує мету обробки персональних даних у цій базі даних, встановлює склад цих даних та процедури їх обробки, якщо інше не визначено законом. Відповідно до ст. 9 Закону, база персональних даних підлягає державній реєстрації шляхом внесення відповідного запису уповноваженим державним органом з питань захисту персональних даних до Державного реєстру баз персональних даних. 
Реєстрація здійснюється на підставі заяви по формі, затвердженої наказом 1824/5. Подається така заява до Державної служби України з питань захисту персональних даних.

Подати заяву можливо як через пошту (в паперовому вигляді) за адресою: 02660, г. Київ, вул. Марини Раскової, буд. 151 так і через сайт Державного реєстру (для цього потрібно мати електронні ключі).

На сайті  Державної служби України з питань захисту персональних даних є в наявності перелік відповідей на поширені питання для громадян та організацій.

2 thoughts on “Реєстрація бази персональних даних

  1. а есть все таки возможность, что данные про меня могут использовать не по наззначению?

Comments are closed.